O nas

Firma ubezpieczeniowa Domus reprezentuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, posiadamy więc szeroki wachlarz produktów ochronnych. Każdy z nich daje klientowi inną ochronę, możemy więc dopasować ofertę i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Celem pracowników firmy jest zabezpieczenie profesjonalnej obsługi, opieki i doradztwa na możliwie najwyższym poziomie. Zawsze na uwadze mamy specyficzne, indywidualne potrzeby klienta.

Kupując u nas polisę możesz zrobić to bezgotówkowo. Akceptujemy karty płatnicze.

Właścicielem firmy jest mgr inż. Wacław Łachut. Ubezpieczeniami zajmuje się od ponad 20 lat. W miarę upływającego czasu i dzięki coraz większemu doświadczeniu można było firmę rozwijać, więc w ofercie dla klienta pojawiło się – i pojawia – coraz więcej ubezpieczeń.

Aktualnie czeka na państwa 6 profesjonalnych agentów działających w pięciu biurach, gdzie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ochroną ubezpieczeniową, pomogą dopasować ofertę na miarę indywidualnych potrzeb i otoczą opieką oraz pomocą w czasie trwania ubezpieczenia.

Nasi doradcy są w pełni wyszkoleni i posiadają wszystkie uprawnienia zgodnie z ustawami i przepisami obowiązującymi w naszym kraju.

Dzięki ich opiece nigdy nie zapomnisz o upływającym terminie ważności polisy i nie podejmiesz niekorzystnej decyzji.